İPG Hukuk Bürosu, uzun yıllardır müvekkillerine Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır.
Başta İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku ile KVKK alanları olmak üzere, Sözleşmeler ve Rekabet Hukuku gibi birçok alanda, hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik faaliyetler yürütmekte ve hizmet vermektedir.
İPG Hukuk Bürosu, bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar ile problemlerinizi profesyonel bir biçimde çözüme kavuşturmak amacıyla; müvekkilleri ile yüz yüze görüşmeyi, müvekkillerine ayrıntılı bilgi vermeyi, müvekkil şirket ve kurumlara çalışmalarında haftalık/aylık faaliyet raporları göndermeyi sorumluluk ve amaç edinmiştir. Bu doğrultuda, deneyimli ve dinamik kadrosu ile hukuki birikim ve deneyimlerini değerli müvekkilleri ile paylaşarak, Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.